Акції та бонуси на платформі GGbet

Зареєстрованим користувачам надаються численні бонуси за допомогою яких можна робити ставки на спорт або грати в казино. Завдяки отриманим презентам ви зрозумієте, наскільки благоволить удача і як просто зірвати куш на платформі. Кожен зарахований у GGbet бонус потребує відіграшу. Для цього в правилах вказано вейджера та наведено термін активності пропозиції.

Вітальні бонуси у GGbet

Відразу після створення облікового запису надається в GG Bet бонус за реєстрацію. Він розділений на кілька різновидів і залежить від ваших уподобань. Для фанатів кіберспорту запропоновано вітальний презент у розмірі 350% за два перші внески. Достатньо поповнити рахунок на 120 гривень та більше, щоб отримати заохочення. Бонус розподілено так: 150% + 200% за перше та друге поповнення відповідно.

вітальний бонус ггбет

Фанати спортивних ставок можуть розраховувати на вітальне заохочення 200% до внесеної суми. Поповніть баланс на 120 гривень та більше, щоб отримати бонус. Максимальна призова сума дорівнює 30000 грн.

Додатково доступні фрібет за поповнення балансу. Внесіть мінімум 400 гривень, щоб отримати вдвічі більше як безкоштовні ставки. Ви зможете укладати угоди на кшталт Ординар з коефіцієнтом від 1.75. Для ставок надається п’ять днів із моменту отримання фрібету.

Також доступні бонуси на футбол та баскетбол. Фанати вказаних видів спорту отримають підвищений презент при поповненні балансу. 200% за депозит на матчі футбольної збірної та сума до 12 00 гривень на баскетбол не будуть зайвими.

GGbet промокод: особливості використання

Промокод – комбінація, складена з літер та чисел. Вона доступна для активації на бетінг-платформі, завдяки чому ви отримаєте бонус. Запропонований у GGbet промокод діє одноразово, після чого втрачає свої властивості.

Для використання призової комбінації виконайте таке:

  • перейдіть на офіційний сайт GGbet;
  • авторизуйтесь в особистому кабінеті;
  • перейдіть до поповнення балансу;
  • у відповідній графі вкажіть промокод.

Активація здійснюється моментально, після чого у бонусному розділі відображається активне заохочення. Встигніть відіграти його до закінчення зазначеного часу, інакше презент анулюється.

Умови відіграшу бонусів

Отримавши в GGbet бонус, дотримуйтесь простих правил за його відіграші. Це допоможе виконати заявлені умови та вивести призову суму на реальний рахунок. Зверніть увагу на таке:

  • доступні події та їх коефіцієнти;
  • термін дії бонусів;
  • максимальна сума виведення після відіграшу.

Переглянути прогрес виконання вейджерових умов можна у власному кабінеті. При цьому врахуйте, що не можна подавати запит на виведення коштів за активного бонусу. В іншому випадку він згорить разом із тими грошима, які вдалося отримати при його використанні. У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся до консультантів саппорта і вони підкажуть, як діяти в конкретному випадку.